Blog

Příběh rozlitého kafe   /20.07.2013/

Tak jsem si dnes odpoledne uvařil kafe a moc jsem z něho neměl, když jsou ruce olšové =). Jeden srk a jeden krátký fotopříběh rozlitého kafča.
7 komentářů - Celý příspěvek ...

Vítání léta v rytmu blues   /24.06.2013/

Včerejší nedělní podvečer se zašovským údolím rozléhaly tóny v rytmu blues. V solné jeskyni se sešlo spousta milých lidiček a kamarádů, aby společně přivítali léto, spolu s výbornými muzikanty. Bluesmani Ľuboš Beňa a Bonzo Radványi rozjeli bluesovou neděli jak se patří a léto jsme vítali až do pozdních večerních hodin. Velké...
4 komentáře - Celý příspěvek ...

Výlet na Velký Javorník   /16.06.2013/

Minulou neděli jsem si udělal výlet na koleběžce, abych prohnal sebe a psa. Na Javorníku už jsem nebyl pěkně dlouho, tak jsem vyrazil po lesáckých cestách na horu. Na hoře mě potěšili dva kvasnicové kousky pivečka Bon. Pokochal jsem se krásným výhledem a na koloběžce to šlo šupem dolů.
2 komentáře - Celý příspěvek ...

Když se fotí rozhledna   /15.06.2013/

Nedávno jsem měl možnost fotit novou rozhlednu v Rožnově dle plánů mistra architekta Dušana Jurkoviče. Dílo je to opravdu povedené a určitě není chyba samotného architekta, že je dnes tolik diskutované... Tady je na ukázku pár fotek.  
0 komentářů - Celý příspěvek ...

Pár fotek z jedné delší procházky   /15.06.2013/

Koukám, že už jsem tu dlouho nic nenapsal. Tak to musím napravit. Tady je pár fotek z jedné delší procházky beskydskými loukami a lesy.   Potkal slepýš slepýše a ten slepýš slepýše málem slepě zášlápl. =)
1 komentář - Celý příspěvek ...

Volný pátek   /05.04.2013/

Dnes jsem si vzal dovču, protože jsem potřeboval vyvětrat hlavu, tak jsem vzal psa a vypadl do lesa na pár hodin. Samozřejmě foťák v kapse a byl to příjemný relax i když nebylo zrovna přívětivé počasí, ale v lese klid a pohoda. A hlavně nikde nikdo kromě pár zvířátek, které jsme potkali....
2 komentáře - Celý příspěvek ...

Veselé Velikonoce   /01.04.2013/

Pár fotek z dnešní typicky velikonoční a jarní procházky =).    
0 komentářů - Celý příspěvek ...

Výborné fotky z Vietnamu   /27.03.2013/

Narazil jsem na vynikající fotky z Vietnamu, které autor zveřejnil až teď, po 45 letech. Doporučuji mrknout, stojí za pozornost.
0 komentářů - Celý příspěvek ...

Šumava únor 2013   /04.03.2013/

Minulý týden jsem s menší fotoklubovou partičkou vyrazil do Pěkný na Šumavě za kamarádem Pavlem na kovárnu. Byl to skvělý relax a ještě jednou velké díky Pavlovi za nádhernou pohodu. Krásně nám nasněžilo, tak byl čas na focení i na běžky a aj na sjezdky. Pár fotek z Pěkný a...
7 komentářů - Celý příspěvek ...

Week of life   /05.02.2013/

Před pár týdny jsem opět začal fotit projekt Week of life a dnes mě potěšil výběr redakce. Tady můžete mrknout na můj další týden.
0 komentářů - Celý příspěvek ...